gta-5-turkce-yama-1429365385

GTA 5 Türkçe Yama Ne Zaman Çıkıyor indir

Rockstar Games’in sevilen oyunu GTA 5 Türkçe yama ile daha zevkli olacak! GTA 5 Türkçe Yama projesindeki son gelişmeler ve yama durumu haberimizde.

PlayStation 3 ve Xbox 360 için 2013 yılında çıkışını gerçekleştiren GTA 5için Technogame ekibi oyunu Türkçeleştirmek için kolları sıvamış ve GTA 5 Türkçe Yama projesini hayata geçirmişti. PlayStation 3 üzerinden yürütülen yama projesi daha sonra GTA 5’in PC’ye geleceğinin açıklanmasından sonra sadece PC platformu odaklı olmak üzere güncellenmişti.

GTA 5’in dil dosyalarını %100 Türkçeleştiren Technogame ekibi, GTA 5’in PC’ye çıkmasından sonra tekrardan işe koyuldu. Ancak Rockstar Games’in, GTA 5’e mod geliştirilmemesi için oyunun tüm dosyalarını şifrelediği ortaya çıktı. Technogame ekibi bunun da üstesinden geldi ve Open IV‘nin yeni sürümü ile ve kendi geliştirdikleri GXT2 programları ile GTA 5’in dil dosyalarını açmayı başardı.

gta-5-turkce-yama

GTA 5 Türkçe Yama için Geri Sayım!

GTA 5 PC Türkçe Yama projesini tekrardan güncelleyen ekip, Türkçe yama için ilerleme yüzdesini %75 olarak güncelledi. Tahminlerimize göre GTA 5 için Türkçe Yama 1-2 ay içerisinde indirime sunulacak. Oyunun yaklaşık 31saat süren ana hikâyesi olduğunu göz önünde bulundurursak, Türkçe yama için bekleme süresinin normal olduğunu söyleyebiliriz.

GTA 5 Türkçe Yama projesini buradan takip edebilirsiniz.

ÇIKTIĞI GÜN SİTEMİZDE YAYINLANACAKTIR. BİZİ TAKİ PEDİN
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

am resim